KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978422

nr 1397 8422

Sven-Ã…ke Lindengren (Ess-Ã…)

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1990. Olja på pannå, 29x29, yttermått inklusive ram: 32x32 cm

Sven-Åke Lindengren (Ess-Å), svensk konstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:59:10

Sven-Ã…ke Lindengren (Ess-Ã…)

Läs mer om Sven-Ã…ke Lindengren (Ess-Ã…)